Повернення та обмін

Обмін та повернення в інтернет-магазині Сrown

На товари, придбані на сайті Сrown, поширюється дія закону України "Про захист прав споживачів", це означає, що ювелірні вироби входять до переліку товарів, які не підлягають обміну та поверненню.

Однак ми розуміємо, що купівля ювелірних прикрас на сайті суттєво відрізняється від купівлі у звичайному магазині. У покупця немає можливості виміряти виріб та подивитися, який вигляд він має на ньому. Тому ми йдемо нашим покупцям на зустріч та надаємо можливість обміну ювелірного виробу на аналогічний виріб.

Щоб запобігти непорозумінню, просимо Вас звернути увагу на такий порядок здійснення процедури обміну або повернення товарів.

Покупець має право на повернення або обмін придбаного товару:

1. Товар неналежної якості: несправний, має суттєві недоліки, що унеможливлюють його використання (вина компанії-виробника або компанії-постачальника);

2. Товар належної якості, але з якихось причин не підійшов покупцеві, при цьому товар не був у використанні, збережено цілісність упаковки (пломби тощо) та розрахунковий документ.

Товари неналежної якості

- Для початку необхідна експертиза, що буде проведена в нашому сервісному центрі за адресою: г. Київ, вул. Антоновича 176 (ТЦ Ocean Plaza), для підтвердження істотних недоліків. Для цього потрібно написати заяву експертизи та підписати акт приймання продукту на експертизу. Приклад документів можна запросити електронною поштою, написавши нам на shop@crownua.com

До товарів неналежної якості належать: товар із недоліком, тобто з будь-якою невідповідністю вимогам нормативно-правових актів, нормативних документів, умовам договорів або пропонованим до нього вимогам, а також інформації, наданої виробником (виконавцем, продавцем), товар з істотним недоліком (істотним вважають недолік, який унеможливлює або недопустимим робить використання товару за його цільовим призначенням, з вини виробника).

Товари належної якості

1. До товарів належної якості належать усі товари, які не були у вжитку, а також збережено їхній товарний вигляд. Поверненню підлягає тільки новий товар, що не має слідів використання та не перебував в експлуатації, за умови:
- збереження його товарного вигляду та споживчих властивостей;
- відсутність слідів використання та забруднень;
- збереження пломб, ярликів, бирок, захисних плівок;
- збереження заводського маркування;
- цілісності, неушкодженості, безпеки всіх елементів індивідуальної (заводської) упаковки;

З ким зв'язуватися, якщо потрібен обмін чи повернення?

Зв'язатися з нами можна за телефоном +380 (50) 600-03-84 - або електронною поштою - shop@crownua.com

Адреса повернення або обміну товару належної та неналежної якості

Обміняти або повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або самостійно за адресою: Україна, Київ, вулиця Антоновича 176 (ТЦ Ocean Plaza), 03150

Хто сплатить за пересилання товару належної та неналежної якості?

- при поверненні чи обміні товару належної якості ми не відшкодовуємо витрати, пов'язані з вартістю послуг із доставки товару. У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

- при поверненні чи обміні товару неналежної якості ми відшкодовуємо всі витрати, пов'язані з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилання транспортною компанією в інше місто, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем!

Повернення коштів

Після отримання та огляду товару протягом 10 робочих днів кошти будуть повернуті на реквізити, за якими здійснювалася оплата або готівкою при самостійному поверненні в нашому магазині.

За якими умовами буде відмовлено в обміні або поверненні товару?

1. Товар був у вживанні та має сліди використання;
2. Товар не повністю укомплектований та порушена цілісність упаковки;
3. Не збережені всі ярлики та заводське маркування;
4. Пройшло 14 днів із дня покупки.
shop@crownua.com
Київ, вул. Антоновича,
176, ТЦ "Ocean Plaza"
10:00-22:00
Без вихідних
Контакти
Адреса
Графік роботи
Контакти