Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Ваша Електронна Пошта
Ваш телефон
Отримати замовлення
Адреса доставки чи номер відділення Нової Пошти
Payment method
 
Відправляючи форму я погоджуюся з політикою конфіденційності

Угода користувача

КОРИСТУЮЧИСЬ САЙТОМ, ВИ ПРИЙМАЄТЕ ЦІ УМОВИ

Ці Умови регулюють використання і будь-яку покупку у Crown Jewellery і являють собою угоду між Вами Crown Jewellery. Crown Jewellery залишає за собою право вносити зміни в будь-яке з цих умов Угоди або будь-яку політику користування Сайтом в будь-який час, на власний розсуд. Будь-які зміни або модифікації набувають чинності відразу після публікації на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після внесення до нього зміни або модифікації означатиме Вашу згоду з такими змінами або модифікаціями. Таким чином, ви повинні періодично переглядати ці умови і будь-які інші коригування, що вносяться , щоб розуміти умови, на яких передбачається Ваше користування Сайтом. Якщо Ви не згодні зі змінами, не користуйтесь сайтом.


Приймаючи умови цієї Угоди, Покупець, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 1 червня 2010 року, підтверджує свою згоду на добровільну передачу та обробку його персональних даних інтернет-магазину Crown Jewellery з метою виконання його замовлень. Покупець дозволяє інтернет-магазину Crown Jewellery передавати його персональні дані третім особам (службам доставки або комерційним партнерам) для реалізації його замовлень. Покупець дозволяє, використання його персональних даних для отримання рекламних та спеціальних пропозицій, а також включення його персональних даних до бази даних на необмежене в часі зберігання. Покупець попереджений, що має право на зміну або видалення його персональних даних з бази даних інтернет-магазину, в разі його звернення до відповідальних осіб згідно контактної інформації на сайті. Більш докладно з Політикою конфіденційності Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності (є невід'ємною частиною даної угоди).


Доступність продукту і ціни

Якщо Ви зацікавлені в ювелірному виробі, яке в даний час знаходиться на стадії виробництва, зателефонуйте нам і ми зможемо уточнити, коли товар знову з'явиться в наявності. У зв'язку зі значним обсягом замовлень, які ми отримуємо, виріб може вже знаходитися на складі, перш ніж ми зможемо залишити повідомлення про нього на Сайті. Якщо Ви залишите свої контактні дані, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо точну інформацію.


Дані, включаючи ціни, можуть відображатися неточно на нашому сайті у зв'язку з друкарськими помилками. У той же час, ми намагаємося уникати подібних помилок, однак вони можуть мати місце. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки і ми не зобов'язуємося поставляти товар за неточними або помилковим цінами. Якщо ціна на продукт вказана нижче його реальної ціни, ми, на наш розсуд, попередньо зв'яжемося з Вами, перш ніж виправляти дані на сайті або скасовувати замовлення. Якщо замовлення на товар з помилковою ціною був оформлений, у Вас є можливість оплатити різницю між фактичною і раніше зазначеною цінами. Наші ціни також можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Приносимо свої вибачення за незручності, які це може викликати. Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з одним із наших менеджерів або написавши на пошту crownua@gmail.com
Сертифіковані діаманти


Коли ви замовляєте діамант, ми надаємо його Вам з супроводжуючим документом, що підтверджує його характеристики сертифікатом. Ця максимально докладні дані про каратність, колір, чистоту, полірування, огранювання каменю і т.д. Сертифікати являють собою експертизу найкращих лабораторій міжнародного рівня за оцінкою діамантів.


У випадку, якщо при складанні виробу був вибраний і сплачений діамант, який вже був замовлений раніше іншим покупцем на сайті шляхом оформлення тікета або в усному режимі по телефону у менеджера, проте в базу даних не були внесені відповідні зміни, Crown Jewellery залишає за собою право представити аналогічний варіант діаманта за характеристиками і вартістю.


Інформація на нашому сайті

Crown Jewellery робить все можливе, щоб гарантувати повноту і точність нашого інтернет-каталогу, наскільки це можливо. Для того щоб надати Вам можливість побачити нашу продукцію в найдрібніших подробицях, деякі продукти на зображеннях можуть здаватися більшими або менше їх фактичного розміру; і так як кожен комп'ютерний монітор має різні налаштування і передачу кольору, реальний розмір і колір можуть трохи відрізнятися. Для уточнення цих деталей Ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами.


Наша мета полягає в наданні Вам якомога більшої кількості інформації та деталей про Вашу потенційну покупку, наскільки це можливо. У відповідності з галузевими стандартами і правилами, ми використовуємо метрики для вимірювання нашої продукції, засновані на нашій специфіці виробництва. Незначні відхилення можуть бути викликані обробкою при виробництві.


Матеріали сайту

Усі матеріали сайту, в тому числі, логотип Crown Jewellery, загальна конструкція, текст, графіка, фотографії, слогани, інформація, дані, програмне забезпечення, звукові файли, інші файли, підбір і розташування є власністю компанії або її ліцензіарів або користувачів і захищені правом на фірмовий стиль, авторським правом, патентом №164191, виданим Державною службою інтелектуальної власності .


Crown Jewellery робить власні моделі каблучок, сережок, браслетів, кулонів та іншої ювелірної продукції. Всі банери і слогани на нашому сайті не можуть бути скопійовані, імітовані або застосовані, повністю або частково, без попереднього письмового


Використання сайту

Будь-яке використання нашого сайту, без конкретного права на вищезазначене, без попереднього письмового дозволу, суворо заборонено і буде означати припинення дії ліцензії, наданою цим документом. Таке несанкціоноване використання може ідентифікуватися як порушення чинного законодавства, в тому числі, і без обмежень, про авторське право і суміжні права. Якщо явно не обумовлено інше, ніщо в цій Угоді не повинно тлумачитися як надання ліцензії на право інтелектуальної власності.


Покупки на сайті


Користувач здійснює замовлення ювелірних виробів за каталогом сайту і відправляє його Crown Jewellery в електронному вигляді, оформляє замовлення по телефону, або робить самостійне оформлення замовлення і оплату. Користувач зобов'язується правильно і повністю вказати контактний телефон, адресу доставки, повідомити час прибуття в офіс в разі самовивозу виробу, а також узгодити з кур'єрською службою умови і час доставки.


Користувач має право відмовитися від доставленого замовлення, в цьому випадку він покриває витрати на доставку.


Представник Crown Jewellery повідомляє користувача про отримання замовлення, погоджує комплектність, параметри, вартість і додаткові параметри замовлених товарів, а також комплектує і забезпечує доставку замовлення користувачеві в терміни від 1 до 8 робочих днів, залежно від місцезнаходження користувача. Терміни поставки визначаються індивідуально для кожного замовлення в залежності від наявності необхідного товару на складі , умов завантаженості виробництва і місцезнаходження користувача.


Crown Jewellery зобов'язується доставити ювелірні вироби згідно з отриманим замовленням, у кількості, параметрах, цінах і термінах, погодженими представником з користувачем.


Надання інформації про замовлення, стадії його виконання, вартості і т.д. допускається виключно замовнику по телефону або електронною поштою особисто.


Не дивлячись на те, що відповідно до законодавства України ювелірні вироби не підлягають поверненню та обміну (Постанова КМУ №172 від 19.03.1994), наш магазин дотримується принципу лояльності та доброзичливості по відношенню до клієнта. Тому у нашого покупця завжди є можливість повернення або обміну ювелірного виробу, який не підійшов.


Якщо протягом 5 днів з дня покупки Ви вирішили, що виріб Вам не підходить, то Ви маєте можливість повернути виріб в магазин Crown Jewellery для обміну або повернення.


Повернення або обмін можливий, тільки за умови відсутності пошкоджень, подряпин, потертостей та зняття пломби!


У разі повернення або обміну, проводиться експертиза справжності виробу. Витрати по експертизі виробу при поверненні несе покупець.


Матеріали

Ви визнаєте і погоджуєтеся, що будь-які матеріали, питання, коментарі, пропозиції, ідеї, плани, замітки, малюнки, оригінальні і творчі матеріали або інша інформація, з сайту і з інших наших продуктів в Social Media, які надаються Вам НЕ є конфіденційними, але виступають власністю Crown Jewellery, який буде володіти винятковими правами, у тому числі на інтелектуальну власність, і матиме право на необмежене використання і розповсюдження цих матеріалів у будь-яких цілях.


Відмова від відповідальності

Всі послуги та матеріали цього сайту надаються в чистому вигляді, тобто «як є», без гарантій. Crown Jewellery не несе відповідальності за повноту і точність використаних на сайті матеріалів, програм і послуг, які надаються на цьому сайті, залишаючи за собою повне і виняткове право вносити, виправляти і замінювати матеріали та послуги на Сайті, а також коригувати ціни на зазначені в них продукти. У випадку, якщо якась інформація на Сайті стає неактуальною або застарілою, Crown Jewellery не зобов'язана вносити коригування та оновлення. Компанія ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), причиною якого стало використання, неможливість використання або результатів використання цього сайту.


Ви погоджуєтеся з тим, що Crown Jewellery може змінити свою Угоду і свою Політику конфіденційності на сайті в будь-який час.


Crown Jewellery залишає за собою право без попереднього повідомлення та на власний розсуд, відмовитися від спілкування з Вами без пояснення причин, блокувати або запобігати Ваш можливий доступ до Сайту. Відповідно до Закону України «Про інформацію» № 2657-XII від 2 жовтня 1992 року, Crown Jewellery може повідомити про такі причини у відповідь на офіційне звернення протягом 30 днів.


У випадку, якщо будь-яке з положень цієї Угоди буде визнано незаконним, недійсним або за будь-якої причини нездійсненним, то таке положення буде вважатися відокремленим від цієї Угоди, але це не буде зачіпати законність і силу інших положень.


Питання та контактна інформація


Політика Конфіденційності є невід'ємною частиною даної угоди. Ознайомитися з нею Ви зможете, перейшовши за посиланням. Ви отримаєте інформацію про те, як Crown Jewellery збирає, використовує і в яких випадках розкриває особисту інформацію про своїх клієнтів.


Приймаючи дану угоду, Ви підтверджуєте свою згоду з нашою Політикою конфіденційності.


У випадку, якщо Ви не згодні з умовами угоди, не використайте сайт.


shop@crownua.com
Київ, вул. Антоновича,
176, ТЦ "Ocean Plaza"
10:00-22:00
Без вихідних
Контакти
Адреса
Графік роботи
Контакти